Koronavirüs tedbirleri hatırlatıldı: “Daha sağlıklı bir yıl dileklerimizle”

KALEM Farkıyla...

Koronavirüs tedbirleri hatırlatıldı: “Daha sağlıklı bir yıl dileklerimizle”

Koronavirüs tedbirleri hatırlatıldı: “Daha sağlıklı bir yıl dileklerimizle”

Çanakkale Belediyesi, Çanakkale’nin 11-17 Aralık haftasında her bin kişide 456,84’lük vaka artışıyla Türkiye’de birinci olması üzerine bir uyarı mesajı yayınladı. Yeni yıl kutlamalarının göz önünde bulundurularak yayınlanan mesajda, gereken tedbirlerin alınması gerektiği belirtildi.
Çanakkale Belediyesi’nin, Çanakkale’nin Türkiye’de koronavirüs vaka artışında birinci olması üzerine yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verildi: “Değerli Kentlilerimiz, Covid 19 salgını sürecinde ilimizde son haftalarda görülen endişe verici vaka artışı nedeniyle yeni yıl kutlamaları da göz önünde bulundurularak Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına her zamankinden daha fazla dikkat etmemiz önem arz etmektedir. Aşı takviminde hatırlatma dozları açılan kentlilerimizin zaman kaybetmeden aşılarını olmalarının hem kendi hem de toplum sağlığı açısında alınacak en önemli tedbir olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Daha sağlıklı bir yıl dileklerimizle.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST