Kripto Para yatırımcıları Kazdağları’nda buluştu

KALEM Farkıyla...

Kripto Para yatırımcıları Kazdağları’nda buluştu

Kripto Para yatırımcıları Kazdağları’nda buluştu

Son dönemde herkesin dikkatini çeken kripto paraların Türkiye’deki geleceği üç günlük Kazdağları kampında konuşuldu. Türkiye’nin dört bir yanından gelen çok sayıda kripto para yatırımcısı ünlü finansal astroloji uzmanı Hande Kazanova’yı dinledi.


Dexchain sponsorluğunda 13-14-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Kazdağları Hotel İliada’da yapılan Kripto Para Kampına katılan konunun uzmanları 2021 yılının dijital dünyayı daha derinden hissedeceğimiz bir dönem olacağına dikkat çekti.
Türkiye’nin önde gelen kripto para uzmanı Taner Yalçınkaya “Gelecek burada, dijital paradan kaçış yok. 2021 yılında bunu daha kuvvetli hissedeceğiz” dedi.
Finansal Astroloji Uzmanı Hande Kazanova ise 2021 yılının balina yılı olacağının altını çizdi ve ‘kripto para’ astrolojik haritası üzerinden bir saatlik çok etkili anlatım sağladı. Kazanova “Dünya farkedecek ki; kendimizi çok hızlı bir dönüşümün içinde bulacağız. Dijital paralar bir yatırım aracı olmanın yanı sıra hayatımızda kullanabildiğimiz değerler haline gelecek” dedi.


Akademisyen Görkem Önal, kampa katılanlara motivasyon ve iletişim konularında yoğun bir konferans verdi. Bunun yanı sıra Önal, katılımcılara oyunlar oynatarak takım halinde iş yapabilme yeteneği kazandırma çalışması yaptırdı.
Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde yapılan üç günlük kampta çıkan sonuç bildirgesinin özeti ise “dijital paralar yatırım aracıdır. Gelecekte bitcoin gibi değerli ürünler dijital altın olarak anılacaktır” oldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST