Küçük ortağın eski başkanından büyük taş: “Padişahım çok yaşa!”

KALEM Farkıyla...

Küçük ortağın eski başkanından büyük taş: “Padişahım çok yaşa!”

Küçük ortağın eski başkanından büyük taş: “Padişahım çok yaşa!”

Cumhur İttifakının küçük ortağı MHP’nin Çanakkale Eski İl Başkanı Hakan Pınar, son günlerde üst üste gelen zamlara ironik bir çıkışla isyan etti. Pınar, “Aslında sevgili hükümetimiz sigara ve alkole yaptığı zamlarla vatandaşlarının sağlığını düşünmekte ve ‘kardeşim içmeyin şu mereti’ demektedir. Padişahım çok yaşa!” ifadelerini kullandı.
Cumhur İttifakında çatlak iddiaları her geçen gün artarken MHP’nin Çanakkale Eski İl Başkanı Hakan Pınar da, üst üste gelen ve vatandaşı canından bezdiren zamlara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla isyan etti. Pınar, Makyevelistliğin dibine vuralım. Aslında sevgili hükümetimiz sigara ve alkole yaptığı zamlarla vatandaşlarının sağlığını düşünmekte ve ‘kardeşim içmeyin şu mereti’ demektedir. Padişahım çok yaşa!” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST