Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

KALEM Farkıyla...

Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

2023 Kurban Bayramı’nın bu yıl 9 gün tatil olup olmayacağı merak ediliyor.

2023 Kurban Bayramı ne zaman? 2023 Kurban Bayramı tatili kaç gün? Soruları bayrama az bir sürenin kalmasıyla birlikte vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? İşte cevabı…
Kurban Bayramı ne zaman?

Kurban Bayramı Arifesi- 27 Haziran Salı
Kurban Bayramı 1. Gün – 28 Haziran Çarşamba
Kurban Bayramı 2.Gün- 29 Haziran Perşembe
Kurban Bayramı 3.Gün- 30 Haziran Cuma
Kurban Bayramı 4. Gün- 1 Temmuz Cumartesi
Bayram tatili kaç gün olacak?

Yaz tatili için vatandaşlara güzel bir fırsat kapısı aralayacak olan 2023 Kurban Bayramı’nın bu yıl 9 gün tatil olup olmayacağı araştırılıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2023 takvimi sonrasında bayram tarihleri belli oldu. Peki, bayram tatili 9 gün mü? İşte cevabı…
Tatil 9 gün olacak mı?

2023 Kurban Bayramı bu yıl 28 Haziran Çarşamba gününe denk geliyor. 26 Haziran Pazartesi ve 27 Haziran Salı günü de hükümet tarafından tatil ilan edilirse, bayram tatili hafta sonu tatilleriyle beraber toplamda 9 gün olmuş olacak.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST