Kuzu, Santral Hakkında Konuştu

KALEM Farkıyla...

Kuzu, Santral Hakkında Konuştu

Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, ODAŞ termik santralinin isyan ettiren görüntüsüyle ilgili açıklama yaptı.

Başkan Kuzu; “Sizlerin göreve getirdiği ve Çan’da yaşayan biri olarak son günlerde sosyal medyada ODAŞ Termik Santralinin Çevresel Etkileri ile ilgili gündem tabiki bizi de ilgilendiriyor. Bu hassasiyet hepimizin hassasiyeti. Konuyla ilgili tarafımıza düşen sorumluluk gereği; ODAŞ Termik Santrali yetkilileriyle ilçemizde oluşan bu durumla ilgili gerekli görüşmeleri yaparak tarafların siz değerli halkımızı bilgilendirmesini istedik. Yarın ilçemizdeki tüm STKlara, basına, muhtarlarımıza gerekli açıklama ve önümüzdeki süreç ile ilgili bilgilendirme ODAŞ Termik Santrali yetkilileri ve Çevre İl Müdürlüğü tarafından yapılacaktır” dedi. Termik santral yönetiminin bu çağrıyı kabul ederek gerekli açıklamaların yapılması için Çan’daki basın mensupları, STK’lar ve muhtarları termik santrale davet etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST