Makas’tan Ezine’ye moral ziyareti

KALEM Farkıyla...

Makas’tan Ezine’ye moral ziyareti

Makas’tan Ezine’ye moral ziyareti


Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Ezine İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu.

Konuyla ilgili AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamada şöyle dendi: “AK Parti Çanakkale İl Başkanımız Sn. Naim Makas, Ezine Belediye Başkanımız Sn. Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanması sonucu büyük tehlike atlatan Ezine İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Ünsal, Ezine Belediye Başkanımız Sn. Güray Yüksel, ve İl Genel Meclis Üyemiz Sn. Murat Yahya Sezgin’e, İl Yöneticilerimiz ile birlikte moral ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Makas, “AK Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz” dedi.
Ezine Belediye Başkanımız Sn. Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanmasının ardından, İl Yöneticilerimizle birlikte Ezine’ye hareket eden AK Parti Çanakkale İl Başkanımız Sn. Naim Makas, Ezine İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi. Saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Makas, “Ezine İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Ünsal, Belediye Başkanımız Sn. Güray Yüksel ve İl Genel Meclisi Üyemiz Sn. Murat Yahya Sezgin’in de mağdur olarak isimlerinin geçtiği silahlı saldırı olayında; Belediye Başkanımız Sn. Güray Yüksel’e ait çiftlik evine yapılan silahlı saldırıdan dolayı üzüntü duymaktayız” dedi.
“SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
Başkan Makas, söz konusu saldırıyla ilgili adli sürecin başladığına da dikkat çekerek, sürecin bizatihi takipçisi olacaklarını vurguladı. Başkan Makas açıklamasına şu sözlerle devam etti:
“Başkanlarımızın hayatlarının söz konusu hadiseden dolayı zarar görmemesi, hepimizin yüreğine su serpmiştir. Tarafımızca herhangi bir siyasi sebebi olmadığını bildiğimiz söz konusu olay ile ilgili adli süreç başlamış olup, yüce Türk adaletinin gereğini yapacak olması gönlümüzü rahatlatmaktadır. AK Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST