Makas’tan hafriyat çözümü açıklaması

KALEM Farkıyla...

Makas’tan hafriyat çözümü açıklaması

Makas’tan hafriyat çözümü açıklaması

AK Parti İl Başkanı Naim Makas Dümrek Köyü’nde yaşanan hafriyat sorununun çözümü ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Başkan Naim Makas yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı, “Muhalefet etmek sorunlara ve ihtiyaçlara çözümler önermeyi, takibini yapmayı gerektirir. Çanakkale Belediyesinin kanayan yarası hafriyat alanıyla ilgili son noktayı Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan koydu. AK Parti Çanakkale Teşkilatı; muhalefette olduğu ilçe belediye meclislerinde, dile getirdiği sorunların takibini yaparak, Grup Başkanvekilimiz Sn. Bülent Turan ve Milletvekilimiz Sn. Jülide İskenderoğlu’nun destekleriyle çözüme kavuşmasına vesile olmuştur. Uzun yıllardır bir hafriyat alanına sahip olmayan Çanakkale Belediyesi Belediye Meclis Grubumuzun sıkı takibi ve Grup Başkan Vekilimizin devreye girmesiyle mutlu sona ulaştı. Dümrek Köyü mevkiinde Tarım ve Orman Bakanlığına ait olan alan bakanlıkça onaylanarak Çanakkale Belediyesine tahsis edilecek. Çanakkale’nin menfaatleri doğrultusunda parti ayrımı gözetmeksizin tüm projelere yardımcı olan Grup Başkan Vekilimiz Bülent Turan’a ve Milletvekilimiz Sn. Jülide İskenderoğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tahsis edilen alanın şehre uzaklığı ve yeterli büyüklükte olmaması nedeniyle daha büyük ve şehrimize yakın bir alanın en kısa sürede şehrimize kazandırılması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu konunun da her Meclis Toplantısı’nda takipçisi olacağız”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST