Makas’tan Ramazan Ayı mesajı

KALEM Farkıyla...

Makas’tan Ramazan Ayı mesajı

Makas’tan Ramazan Ayı mesajı

AK Parti İl Başkanı Naim Makas Ramazan Ayı nedeni ile mesaj yayınladı.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas Ramazan Ayı ile ilgili açıklamada bulundu. Makas açıklamasında şu ifadeleri kullandı, “Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olanRamazan ayına ulaşabilmenin heyecanını ve manevi hazzını hissetmeye başladık. Müslümanlar için bin aydan daha hayırlı olan Ramazan-ı Şerif, fedakarlığın ve yardımlaşmanın huzurunu bizlere yeniden yaşatan en müstesna günlerdir. Ramazan’da dünyada ve ülkemizde etkili olan Korona virüsünden (Kovid-19) tüm insanlığın kurtulması için dualarımızı daha çok arttıracağız. İslam aleminin oruç mutluluğu yaşadığı bu günlerde salgın hastalıktan kurtulmasını dünyanın dört bir yanındaki Müslüman kardeşlerimizle birlikte Allah’tan niyaz edeceğiz. Mübarek Ramazan ayının başta Çanakkaleli hemşehrilerimiz olmak üzere milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık ve huzur getirmesini dilerim”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST