Masa tenisi hakem kursu açılacak

KALEM Farkıyla...

Masa tenisi hakem kursu açılacak

Masa tenisi hakem kursu açılacak

Çanakkale’de yetiştirilmek üzere masa tenisi hakem kursunun açılacağı belirtildi.
Çanakkale’de masa tenisi hakem kursu açılacak. 13 Haziran’da başlayacak kurs ile ilgili olarak Çanakkale Masa Tenisi topluluğu şu açıklamaları yaptı, “13–16 Haziran tarihleri arasında ilimizde hakem ihtiyacını karşılamak üzere masa tenisi aday hakem kursu açılmasına karar verilmiş olup kursta yer alan şartları taşıyan adaylar katılabilecekler. Kurs, Çanakkale Gençlik ve Spor Müdürlüğünce belirlenen yerde ve saatte 13 Haziran 2019 günü başlayacaktır”Hakem katılım şartları ise şöyle sıralandı; T.C. vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, hakem kurs başlangıç günü itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmak. 46 yaşından gün almamış olmak. Hakemlik yapmaya mani bir vücut engeli bulunmaması. Ceza kurulları tarafından 1 defada 6 ay veya daha fazla yarışmadan men veya hak mahrumiyeti cezası olmamış olmak. Ağır hapis cezası 1 yıldan fazla hapis ya da yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezası yükümlü bulunmamak.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST