Masa tenisinde hünerlerini sergilediler

KALEM Farkıyla...

Masa tenisinde hünerlerini sergilediler

Masa tenisinde hünerlerini sergilediler

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde engelli gençler için hayata geçirilen “Mutlu Çarşamba” Projesi, bu hafta da Çanakkale Gençlik Merkezi Spor Salonunda yapılan masa tenisi etkinliği ile devam etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Özel Sporcular, İşitme Engelliler, Bedensel Engelliler ve Görme Engelliler gibi tüm engel gruplarına yönelik gerçekleştirilen “Mutlu Çarşamba” Projesi 81 ilde koordineli bir şekilde aynı günde ve saatte yapılarak, sosyal aktivite de yer almayan engelli bir bireyin kalmamasını hedefliyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen Masa Tenisi etkinliğinde Özel Sporcular, İl Müdürlüğü antrenörleri nezaretinde hünerlerini göstererek yaptıkları güzel hareketleriyle izleyenlerden bol bol alkış almayı başardılar.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde engelli gençler için hayata geçirilen “Mutlu Çarşamba” Projesi ilimizde her hafta Çarşamba günleri değişik branşlarda tüm hızıyla devam edecektir.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST