Mavras zeytinyağları dünya zirvesinde

KALEM Farkıyla...

Mavras zeytinyağları dünya zirvesinde

Mavras zeytinyağları dünya zirvesinde

Mavras Organik Zeytinyağları dünyanın en prestijli yarışması NYIOOC New York’tan 3 madalya ile döndü.

Mavras Organik Zeytinyağı Ayıdikeni ise ‘Delicate’ derecesinde Altın Madalya ile ayrıca Gurme seçildi. Düzenlenen yarışmada diğer zeytinyağları kategorisinde 1 Altın ve 1 gümüş madalya daha kazandı.
Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen yaptığı açıklamada, “New York’ta düzenlenen dünyanın en büyük ve en prestijli zeytinyağı yarışması olan NYIOOC Dünya Zeytinyağı Yarışmasında Borsamız Üyesi Mavras Organik Zeytinyağlarının Türk Şirketi katılımının ilk yılında 3 zeytinyağı numunesi ile 3 Madalya alıp Dünya’nın zirvesine yerleştiğini memnuniyetle öğrendik.Kalite standartlarından ödün vermediğini ispatlayan Mavras, ilimizin zeytinyağını tanıtımı ve yurtdışında yeni pazarlar elde etme olanakları noktasında attığı adım ile kendisini bir kez daha kanıtlamış oldu. Markamız ile gurur duyduk. Yeni teknolojisi ve modern zeytinyağı tesisi ile zeytinin gölgesinde Girit’ten Küçükkuyu’ya göç eden bir ailenin markası olan Üyemiz Mavras firması yetkilileri Sn. Melike As, Sayın Mehmet Betil ve ekibini Çanakkale Ticaret Borsası olarak yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST