MD Barbaros Hotel açıldı

KALEM Farkıyla...

MD Barbaros Hotel açıldı

MD Barbaros Hotel açıldı

Türkiye’nin tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken kenti Çanakkale, turizm yatırımlarıyla da öne çıkıyor. Çanakkale’de turizm gelişirken yeni otel yatırımları da yapılıyor.

Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Çanakkale’nin yeni şehir merkezi Troya Caddesinde bulunan MD Barbaros Hotel’i ziyaret etti. Dokuz, Hotel Sahibi Metin Değirmenci ve Müdür Hasan Basri Derinci tarafından karşılandı. Gerçekleşen ziyarette şehrin turizm gelişimi ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretin ardından Hotel Yönetimi, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz’a hotel hakkında bilgi verdi.MD Barbaros Hotel, odalarına giriş, saat 14:00’ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00’dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
MD BARBAROS HOTEL HAKKINDA
Troya Caddesinde bulunan MD Barbaros Hotel, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Terzioğlu kampüsüne ve 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine yakın konumda bulunmaktadır. Çanakkale Havalimanına sadece 1 km uzaklıkta bulunan otele 10 dakika gibi kısa bir sürede ulaşılabiliyor. Ayrıca alışveriş ve eğlence için Çanakkale’nin iki AVM sine yürüyerek 150 metre mesafeyle ulaşabiliyor.Anadolu Hastanesi otelin 50 metre yanında bulunmakta. Otel Çanakkale’nin en güzel boğaz manzarasını içeren Yeni Kordon bölgesine ve şehrin en güzel balık restoranlarının bulunduğu sahil (kıyı avm) bölgesine yürüyerek ulaşılabilme imkanı sunuyor.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST