Çanakkale basınının acı günü: Mehmet Çelen son yolculuğuna uğurlandı (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

Çanakkale basınının acı günü: Mehmet Çelen son yolculuğuna uğurlandı (videolu haber)

Çanakkale’nin duayen gazetecilerinden Mehmet Çelen yakalandığı hastalığa yenik düşerek, hayatını kaybetti. Mehmet Çelen’in ölümü ailesi ve yakınlarını yasa boğdu.
Çanakkale’nin duayen gazetecilerin Mehmet Çelen yaşamını yitirdi. Mehmet Çelen’in vefatı ailesini ve tüm Çanakkale’yi yasa boğdu. Bugün öğle namazını müteakip Kurşunlu Camii’nde yapılan cenazesine Çanakkale’nin pek çok ileri geleninden çelenk gönderildi. Cenaze namazına Çanakkale Esnaf Odaları Başkanı Ünal Özcan, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Gene Meclis Başkanı Necat Önder ve Çanakkale’nin pek çok ileri geleni katıldı. Biz de kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST