Mehmet Topal ve Selçuk İnan’dan sürpriz ziyaret

KALEM Farkıyla...

Mehmet Topal ve Selçuk İnan’dan sürpriz ziyaret

Mehmet Topal ve Selçuk İnan’dan sürpriz ziyaret

Türk futbolunun başarılı isimlerinden, Dardanelsporda ve milli takımda emekler vermiş futbolcular Mehmet Topal ve Selçuk İnan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Gökhan ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kentimizin takımı Çanakkale Dardanelspora ve Milli Takımımıza büyük emekler vermiş, Mehmet Topal ve Selçuk İnan’a sürpriz ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Birol Arslan ise ziyaret için teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi, “Eğitim hayatı boyunca Kepez’de yaşayan, Kepez Dardanel Spor formlarını da terleten, milli futbol takım kaptanlığına kadar yükselme başarısı gösteren Mehmet Topal ve Selçuk İnan’ı misafir ettik. Kepezde yaşadıkları yıllardaki anılarını dinledik. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tarifindeki gibi ahlaklı sporcularımıza bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST