Meral Akşener sadece onun için Çanakkale’ye geliyor

KALEM Farkıyla...

Meral Akşener sadece onun için Çanakkale’ye geliyor

Meral Akşener sadece onun için Çanakkale’ye geliyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün (16 Mart 2023) Çanakkale’ye gelecek.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Gökçeada ilçesinde 31 Ocak 2023 tarihinde yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla düzenlenen
operasyonda gözaltına alınan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal
Çetin’i cezaevinde ziyaret etmek üzere Çanakkale’ye gelecek. Akşener’in yoğun siyasi gündemde sadece cezaevi ziyareti gerçekleştireceği, başka bir program yapmadığı belirtildi.

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ve bazı belediye personelinin, çeşitli iddialarla gözaltına alınmasına ilişkin o süreç başında şöyle bir yazılı bir açıklama yapmıştı. Açıklamada şöyle denilmişti: “Bugün sabah saatlerinde Gökçeada Belediye Başkanımız Sayın Ünal Çetin ve bazı belediye personelinin çeşitli iddialarla gözaltına alındığını öğrendik. Gökçeada Belediye Başkanımız Sayın Ünal Çetin, Gökçeada halkının teveccühüne mazhar olmuş ve oylarıyla seçilmiş bir belediye başkanıdır. Sayın Çetin’in hakkında herhangi bir soruşturma var ise bu kendisine bildirilebilir ve kendisi de ifade vermekten kaçınmazdı. Elbette hukuka ve adalete güveniyoruz. Ancak, bu soruşturmanın gözaltı operasyonu ile yürütülüyor olmasını manidar buluyoruz.”
Mine Tarım

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST