Merkez ve ilçelere ziyaret

KALEM Farkıyla...

Merkez ve ilçelere ziyaret

Merkez ve ilçelere ziyaret

İŞKUR İl Müdürü Vekili Yavuz Çanakkale merkez ve ilçelerdeki oda, borsa ve firmaları ziyaret etti.
Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkârlar Esnaf odası, Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği, Çanakkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi, Biga Organize Sanayi Bölgesi Müdürlükleri ve İÇDAŞ Çelik Enerji, Marmotek Madencilik ve TÜMAD Madencilik A.Ş.’ye işbirliği ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuzilgili oda ve borsa başkanları, firma yetkilileri ile bir araya geldi. Oda, borsa ve sanayi müdürlüklerinin güncel faaliyetleri ilgili bilgi alan, işletme yetkilileri ile firmaların mevcut durumları hakkında görüşen İŞKUR İl Müdürü Vekili Yavuz, İŞKUR olarak ilgili kurumlarla işbirliklerine açık olduklarını dile getirdi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST