Mesut Yar belgesel çekimi için Çanakkale’de: Mevzu Troya ve arkeoloji!

Galeri

KALEM Farkıyla...

Mesut Yar belgesel çekimi için Çanakkale’de: Mevzu Troya ve arkeoloji!

Mesut Yar belgesel çekimi için Çanakkale’de: Mevzu Troya ve arkeoloji!

Ünlü sunucu Mesut Yar, geçtiğimiz günlerde belgesel çekimi için Çanakkale’ye geldi. TÜRSAB Başkanı Ahmet Çelik, ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası(ÇTSO) Genel Sekreteri Sema Sandal da Mesut Yar’la bir araya gelen isimlerden biriydi. Sandal, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Memleketimin her köşesi bir hazine. Taş Gaste Troya Özel Baskısına imzamızı attık. Çok yakında okuyup izleyeceksiniz ama yetmez, gelip görmelisiniz” dedi.

Ekiple birlikte olan Gökhan Doğru da belgesel çekimi için kente gelen Mesut Yar’la hatıra fotoğrafı çektirdi. Doğru, bu anları “Yeni bir belgesel.. Mevzu Troya ve Arkeoloji… Ekip çok sağlam… Ve tabi her şey daha güzel bir Çanakkale için” notuyla paylaştı.

Öt yandan ünlü sunucu Mesut Yar, Çanakkale ziyareti kapsamında Truva Antik Kenti Kazı Başkanlığı yapan arkadaşı Prof. Dr. Rüstem Aslan’la da görüştü. Sosyal medya hesabından da paylaşımlarla bulunan Yar, “Günaydın çok sevgili sülalem, Truva antik kenti kazı başkanı sevgili sınıf arkadaşım Prof. Dr. Rüstem Aslan’la Taş Gaste’ye manşet arıyoruz. Çok yakında Ntv’de” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST