Meydanda Final Four heyecanı

KALEM Farkıyla...

Meydanda Final Four heyecanı

Meydanda Final Four heyecanı

Çanakkale Belediyesi İskele Meydanına kurduğu dev ekran ile Final Four’da karşı karşıya gelen Anadolu Efes ve Fenerbahçe maçını yayınladı.
Final Four’da karşı karşıya gelen Anadolu Efes ve Fenerbahçe karşılaşması İskele Meydanında kurulan dev ekran ile Çanakkaleliler tarafından izlendi. Büyük ilginin görüldüğü karşılaşmayı Çanakkale Belediyew Başkanı Ülgür Gökhan da takip etti. Galatasaraylılığı ile bilinen Gökhan’ın Fenerbahçe atkısı takarak maçı takip etmesi vatandaşlar tarafından büyük takdir topladı. Maç Anadolu Efes’in 92-73’lük üstünlüğü ile sona erdi. Sosyal medya hesabından bu kareleri paylaşan Başkan Gökhan, “FinalFour maçını İskele Meydanında kurduğumuz dev ekranda sporseverlerle buluşturduk” yazdı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST