“Milli güvenlik sorunu!”

KALEM Farkıyla...

“Milli güvenlik sorunu!”

“Milli güvenlik sorunu!”

MHP Çanakkale eski İl Başkanı Hakan Pınar, Türkiye’de giderek artan göçmen sorunu ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu bir milli güvenlik sorunudur” dedi.

MHP Çanakkale eski İl Başkanı Hakan Pınar, açıklamasında şöyle dedi: “Milli Güvenlik Sorunu haline gelmiş göç dalgası, bu gün için 7 Milyona yaklaşmış ve TÜİK verilerine göre bu 7 milyonun %85’i 18-45 yaş aralığı ise burada kimse dul, yetim, yaşlı ve çocuk edebiyatı yapamaz, Milli Hassasiyetlerden dolayı uyarıda bulunanlara kimse, Cumhur ya da Millet İttifakı ayrımı yapmamalıdır. Bu ülke cebinde Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı kimliği taşıyan herkesin ortak malıdır, sizin siyasi konumunuz, milletten aldığınız yetki bunu değiştirmez, vatandaşın %67’si bundan rahatsızsa gereğini yapmak size düşer, yapmıyorsanız, vatandaş vakti geldiğinde sizin için gerekeni yapar bu işin doğrudan ya da dolaylı ittifaklarla alakası yoktur.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST