Minik basketçiler kampta

KALEM Farkıyla...

Minik basketçiler kampta

Minik basketçiler kampta

2009 doğumlu İçdaşspor basketbolcularının yer aldığı U11 takımının Karabiga İçdaş Sporcu Evi’nde gerçekleştirdikleri kondisyon kampı sona erdi.

2 gece 3 gün süren kamp boyunca minik basketbolcular, U16 takımda yer alan ablalarıyla birlikte ailelerinden ilk defa ayrılmalarının heyecanıyla basketbol dolu saatler geçirdi. Bu güne kadar öğrendiklerini pekiştirmenin yanında arkadaşlarıyla uyum içerisinde zaman geçirmeyi yaşayarak öğrendiler. Kendi bireysel ihtiyaçlarını, kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan kendileri hallettiler. Minik Sporcular basketbol antrenmanlarında çalıştılar, koştular, erken uyudular, erken kalktılar, yüzdüler, yürüdüler, birlikte kitap okudular en önemlisi takım olma yolunda önemli bir adım attılar. Kulüp tarafından yapılan açıklamada; “Kampa katılan sporcuların ailelerine de kulübümüze duydukları güven ve destekleri için, kampta yer alarak sporcularımıza yardımcı olan U16 takımımızın oyuncularına da teşekkür ederiz. En büyük takdir ise ailelerinden ilk defa ayrılan minik kızlarımıza… Geçtiğimiz yıl U10 takımımız olarak Balıkesir İl Şampiyonu olan bu kadromuzun özverili çalışma ortamını başarıyla tamamlaması önümüzdeki turnuvalar için de umut verdi. Tüm sporcularımızın emeklerinin karşılığını almalarını canı gönülden dilerken, U11 takımımıza da önümüzdeki şampiyonalarda başarılar diliyoruz” ifadeleri yer aldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST