Minik ellerden seramik sergisi

KALEM Farkıyla...

Minik ellerden seramik sergisi

Minik ellerden seramik sergisi

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan Özel Kreş öğrencilerinin sergi açılışına katıldı. Elleri Minik Hayalleri Büyük isimli seramik sergisinde öğrencilerin yapmış oldukları eserler büyük beğeni topladı. Başkan Birol Arslan da çocuklarla tek tek ilgilenerek onlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Sosyal medya hesabından bu kareleri paylaşan Başkan Arslan, “Her şey çocuklar ile çok güzel olacak. Kepez Belediyesi kreşleri ve Kepez’de bulunan Özel kreş öğrencilerinin “Elleri Minik Hayalleri Büyük” seramik sergisinin açılışı büyük mutluluk, büyük gurur vericiydi… Çalışmaların için teşekkür ediyorum “ dedi. Bizler de miniklerine ellerine sağlık diyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST