Motosiklet kazası yapan kişiye ilk müdahale UMKE’den

KALEM Farkıyla...

Motosiklet kazası yapan kişiye ilk müdahale UMKE’den

Motosiklet kazası yapan kişiye ilk müdahale UMKE’den

İzmir depreminde çalışmalar için desteğe giden Çanakkale UMKE Ekibi yolda motosiklet kazası yapan birisine denk gelerek ilk müdahaleyi yaptı.


İzmir’in Seferihisar İlçesi’nde meydana gelen 6,8’lik deprem sonrası Çanakkale UMKE ekibi de enkaz çalışmalarına destek için Çanakkale’den gitmişti. Geçtiğimiz gün de çalışmalara katılmak için yola çıkan ekip motosiklet kazası yapan bir kişiye ilk müdahaleyi yaptı. Acilafetgovtr isimli sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Çalışmalara katılmak üzere #İzmir’de bulunan Çanakkale #UMKE timi, görev yerlerine giderken yolda şahit oldukları motosiklet kazasında yaralanan vatandaşa müdahalede bulundu. Yaralı, olay yerine sevk edilen 112Acil Ambulansı ile hastaneye nakledildi” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST