Müdürlükler arası futbol futbol turnuvası başlıyor

KALEM Farkıyla...

Müdürlükler arası futbol futbol turnuvası başlıyor

Müdürlükler arası futbol futbol turnuvası başlıyor

Çanakkale Belediyesi tarafından 11 Haziran-3 Temmuz 2019 tarihleri arasında Belediye çalışanları arasındaki birlikte mücadele etme duygusunu geliştirmek amacı ile düzenlenecek olan müdürlükler arası futbol turnuvasının fikstür çekimi gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonunda düzenlenen fikstür çekimine birim müdürleri ve temsilcileri katıldı. Turnuva kuralları hakkında yapılan bilgilendirmenin ardından birim temsilcileri çektikleri kura ile gruplarını belirledi. 11 Haziran 2019 tarihinde başlayacak olan turnuvada grupları ilk iki sırada tamamlayan takımlar, final için eleme usulü mücadele edecekler. 11 Haziran- 3 Temmuz 2019 tarihleri arasında Hastanebayırı Semt Sahası’nda, hafta içi her gün 18:00-19:00 / 19:00 -20:00 saatleri arasında oynanacak maçlara tüm kentliler davet edildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST