Muharrem Erkek, Akşener aynı panelde

KALEM Farkıyla...

Muharrem Erkek, Akşener aynı panelde

Muharrem Erkek, Akşener aynı panelde

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, İYİ Parti tarafından düzenlenen ‘İnsan Hakları ve Demokrasi İçin Kuvvetler Ayrılığı’ panelinde CHP’yi temsil etti. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya gelen Muharrem Erkek’e İYİ Parti GİK üyesi Rıdvan Uz’da eşlik etti.

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanlığınca Ankara’da bir otelde “İnsan Hakları ve Demokrasi İçin Kuvvetler Ayrılığı” paneli düzenlendi. Panele, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Saadet Partisi Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener ve çok sayıda davetli katıldı.Panele CHP’yi temsilen katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek’e İYİ Parti GİK üyesi Rıdvan Uz’da eşlik etti. Paneli değerlendiren Muharrem Erkek; “İYİ Parti tarafından düzenlenen İnsan Hakları ve Demokrasi için Kuvvetler Ayrılığı paneline Partimizi temsilen katılarak Sayın Meral Akşener’e, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamını ilettim. İnsan hakları ve demokrasi için olmazsa olmaz olan Kuvvetler Aykırılığı ilkesinin önemi açısından güzel bir panel oldu” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST