Muhtarlar ve Başkan Yüksel Ankara’da

KALEM Farkıyla...

Muhtarlar ve Başkan Yüksel Ankara’da

Muhtarlar ve Başkan Yüksel Ankara’da

Bigalı muhtarlar ve Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel Ankara’da AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili’ni ziyaret etti.


Biga Kahvetepe, Tokatkırı, Şakir Bey, Aksaz ve Çınardere Köyü muhtarları ve Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel Ankara’da AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı ziyaret etti. Ayrıca Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile Ezine’nin talepleri istişare edildi. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ziyarette yaptığı açıklamada, “Yerel yönetimlerde devletin en önemli temsilcisi olan muhtarlarımızla köylerimizin sorunlarını ve taleplerini görüştük. İktidarımız boyunca her zaman köylere yapılan yatırımları önemsedik ve öncelik vermeye gayret gösterdik. Ayrıca Ezine Belediye Başkanımız Güray Yüksel ile beraber Tavaklı yol güzergâhının devamı için Karayolları Genel Müdürümüz Abdülkadir Uraloğlu ile istişare ettik. Ezine’mizin mevcut yol sorunlarını en kısa zamanda çözülmesi hususunda sözümüzü aldık. Gerek mevcut kavşak problemlerini gerekse ana yolların tamamlanmasıyla alakalı genel müdürlüğümüz ve belediyemiz karşılıklı çalışmalarıyla tamamlayacaklar. Çanakkale’mizin ilçelerinden köylerine kadar her köşesini daha yaşanır kılmak ve sahip olduğu yaşanabilir kent unvanını korumak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST