Mutan; ”Ben değişimin adayıyım”

KALEM Farkıyla...

Mutan; ”Ben değişimin adayıyım”

Mutan; ”Ben değişimin adayıyım”

Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan Çanakkale Belediye Başkan adaylığı için çalışmalarına yerel gazeteleri ziyaret ederek başladı.

2019 Yerel Seçimleri öncesinde Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan Çanakkale Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklamasının ardından yerel gazeteleri ziyaret etti. Eski başkan danışmanı Adnan Köse ile beraber ziyaretlerini sürdüren Mutan,Kalem Gazetesini ziyaret etti. Gazetemiz Yayın Sahibi İlker Yurttaş ile bir süre görüşen Mutan, “Çanakkale’de bir değişim beklentisi var. Ben bu beklentinin adayıyım. Kadrolar değişmeli ve şehre heyecan gelmeli” dedi. Üye bazında ön seçim için her şeyin normal gittiğini vurgulayan Mutan “Aslında yemek pişti de biz kısık ateşte ısıtmaya devam ediyoruz. Adaylık sürecinin gerilim yaratmadan devam edeceğini düşünüyorum” diye konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST