Mutlu yıllar Artun!

KALEM Farkıyla...

Mutlu yıllar Artun!

Mutlu yıllar Artun!

Çanakkale Beşiktaş Futbol Okulları Koordinatörü Atıl Çamer ve antrenör Göksu Çamer’in biricik oğulları Artun 4 yaşına girdi. Korona salgını nedeni ile kendi aralarında küçük bir kutlama yapan Çamer ailesi, aynı zamanda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutladı. Kutlamadan bu kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Atıl Bey, “Canımdan öte can iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun sağlıkla mutlulukla büyü evlat. Tüm dünya çocuklarına bu anlamlı günü armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ile anıyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı kutlu olsun” ifadeleri kullandı. Bizler de Artun’un doğum gününü yeniden kutluyor; sağlık ve huzur dolu seneler diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST