Mutluluğa ‘Evet’ dediler

KALEM Farkıyla...

Mutluluğa ‘Evet’ dediler

Mutluluğa ‘Evet’ dediler

Şehrin tanınan isimlerinden, Çanakkale Altınokta Körler Derneği Spor Kulübü Başkanı Hayrettin Karabıyık hayatını Şengül Tokgöz ile birleştirdi. Nikâhı Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan kıyarken, nikâha CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, eski İl Başkanı İsmet Güneşhan ve çok sayıda davetli katıldı. Nikâhtan bu kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Gökhan, “Cumhuriyet Halk Partili yol arkadaşım Hayrettin Karabıyık ve Şengül Tokgöz çiftinin mutluluklarına ortak olarak nikahlarını kıydım. Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı. Bizler de Kalem Gazetesi olarak Karabıyık çiftini tebrik ediyor, nice güzel seneler diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST