Mutluluğa “Evet”

KALEM Farkıyla...

Mutluluğa “Evet”

Mutluluğa “Evet”

Bayramiç’in ünlü eğitimci ailesi Zehra ve İbrahim Kundakçıoğlu’nun veteriner kliniğinde çalışan oğlu Sadık ile Bağdat Arslan’ın kızı, özel bir bankada şef olarak çalışan Arzu, Bayramiç’te gerçekleşen ve yaklaşık 1000 davetlinin katıldığı muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Kedi sevgisi ile başlayan arkadaşlıklarının nikâh masasında son bulduğu düğünde çiftin nikahlarını Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun kıydı. Bayramiç Ayazma Garden’de gerçekleşen düğüne Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun’un yanı sıra Bayramiç’in ünlü isimleri ve İstanbul, İzmir, Akçay, Çanakkale gibi Türkiye’nin birçok kentinden konuklar katıldı. Düğün genç çiftin dansıyla başladı. Düğünde genç çiftleri yalnız bırakmayan Bayramiç Belediye Başkanı Uygun’un Harmandalı oynaması düğüne katılan seçkin davetlilerin büyük beğenisini kazandı.
Düğün İzmir’in Dağlarında Çiçekler açar marşıyla son buldu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST