Mutluluğunuz daim olsun

KALEM Farkıyla...

Mutluluğunuz daim olsun

Mutluluğunuz daim olsun

Kentin sevilen isimlerinden Tamer Ceylan ve Melike Tekin evlilik yolunda ilk adımlarını attı. Geçtiğimiz gün yapılan isteme merasimine Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan da katıldı. Çiftin yakınları ve sevenlerinin yalnız bırakmadığı bu özel günde Tamer Bey sosyal medya hesabından bu kareleri paylaştı. Tamer Bey fotoğraflara, “Bu mutlu günümüzde bizimle birlikte olan başta Kepez Belediye Başkanım Abim Birol Arslan’a, Ceylan Ailesi ve Tekin Ailesinin değerli büyüklerine ve fertlerine teşekkürü borç bilirim. Allah’ıma sonsuz şükrederim ki bana böyle bir güzelliği armağan ettiği için” Bizler de çiftimizin düğün haberini en kısa sürede almayı diliyor, mutlulukları daim olsun diyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST