Mutluluklarına ortak oldular

KALEM Farkıyla...

Mutluluklarına ortak oldular

Mutluluklarına ortak oldular

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram ve CHP önceki dönem il başkanı İsmet Güneşhan’la birlikte düğüne katıldı. Öz, sosyal medyada yaptığı paylaşımda şöyle dedi: “Mutlu birlikteliklerini evlilik ile birleştiren belediye çalışma arkadaşımız Caner ve kıymetli eşi Buse’nin nikah merasimi için bir araya geldik. Önceki dönem İl Başkanımız İsmet Güneşhan, Bayramiç Belediye Başkanımız Mert Uygun, Ayvacık Belediye Başkanımız Mesut Bayram ile birlikte şahitliğini yaptığımız genç çiftlerimizin bu güzel anlarına ortak olduk. Bir ömür sürecek evlilikleri için Buse&Caner çiftine sonsuz mutluluklar diliyorum.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST