Göl’den 2. Tur mesajı

KALEM Farkıyla...

Göl’den 2. Tur mesajı

Göl’den 2. Tur mesajı

TİP Çanakkale Milletvekili Adayı Ayfer Göl 2. Tur ile ilgili bir açıklamada bulundu. Göl yaptığı açıklamada ”Sevgili arkadaşlar ortada 49.5 aldığını iddia eden ve 50 olsa birinci turda seçimi kazanacak olan taraf asla sandık itirazında bulunmuyor. Neden? Çünkü ortada bariz bir hile var ve karşının psikolojisini de çözmüş durumda.
Kılıçdaroğlu taraftarları şimdiden homurdanmaya başladı.” Ekrem olsaydı, Mansur olsaydı. 2. Turda kesin alacak bu adam, bittik…”Kardeşlerim tam da yaratılmak istenen algı bu. Öncelikle, dere geçilirken at değiştirilmez der atalarımız. Biz yine Kılıçdaroğlu’nun destekçisi olacağız. En mühim olanı da hiç birimizin yılgınlığa kapılma lüksü yok. Farklı bir sonuç çıksın istiyorsak, farklı davranmamız gerektiğini kabul etmemiz dileğiyle;
“Herkesi sandığa davet ediyorum.”
Partileriniz ya da @oyveotesi ekibi ile ortak çalışılabilir.
Kendi oy attığınız sandığı vatandaş olarak dahi takip edebilirsiniz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST