Narkotik’ten uyuşturucu operasyonu

KALEM Farkıyla...

Narkotik’ten uyuşturucu operasyonu

Narkotik’ten uyuşturucu operasyonu

Çanakkale’de uyuşturucu bulundurmaktan 11 kişi, uyuşturucu satışı yapmaktan ise 1 kişi Narkotik ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından İl Merkezi ve ilçelerimizde Uyuşturucu Madde Satışı yapan ve Kullanan Şahıslara yönelik sürdürülen çalışmalarda; 16 Ağustos 2019-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında “Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak” suçundan 11 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçundan da 1 şüpheli şahıs hakkında işlem yapıldı. Yapılan yakalamalar neticesinde şüphelilerden 8,05gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai), 292,61 gram Esrar, 106,83 gram Skunk maddesi, 7 bin 350 TL para ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi ve tüm maddelere el konuldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST