Ne kadarı vatandaşa yansıtılacak?

KALEM Farkıyla...

Ne kadarı vatandaşa yansıtılacak?

Ne kadarı vatandaşa yansıtılacak?

1 Temmuz’dan itibaren geçerli olan köprü ücretlerine göre 1915 Çanakkale Köprüsü 320 TL olarak açıklandı, ancak bunun ne kadarının vatandaşa yansıtılacağı henüz belli değil.

1 Temmuz’dan itibaren geçerli olacak köprü ve otoyol ücretleri açıklandı. Buna göre 1915 Çanakkale Köprüsü 320 TL olarak belirtildi. Bunun yanı sıra; Osmangazi Köprüsü 840 TL, Avrasya Tüneli 113 TL, Yavuz Sultan Selim Köprüsü 90 TL olarak açıklandı. Ekonomist Uğur Emek de köprülerin yeni ücretlerini açıklarken Bakanlığın sürücülerden ne kadarını tahsil edeceğini, ne kadarını vergi mükelleflerine yükleyeceğini sordu.

Öte yandan Emek’in paylaşımında 1915 Çanakkale Köprüsü’ne 15 Mart Köprüsü olarak yazması takipçileri tarafından da tepki çekti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST