“Ne zaman büyüdün de bir delikanlı oldun?

KALEM Farkıyla...

“Ne zaman büyüdün de  bir delikanlı oldun?

“Ne zaman büyüdün de bir delikanlı oldun?

Çanakkale Odun Dışı Ürün Hizmetler Şube Müdürü Mustafa Demirbaş, oğlu Buğra Demirdaş’ın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla kutladı. Mustafa Demirbaş, paylaşımında şöyle dedi:
“İyi ki doğdun, iyi ki varsın aslanım benim. Bitanem seni öyle çok seviyorum ki, yanındayken bile seni çok özlüyorum. Sana kurban olurum aslan parçası. Rabbim nazarlardan kem gözlerden saklasın… Ne zaman büyüdün de yakışıklı bir delikanlı oldun sen? Daha ilk doğduğun günü hatırlıyorum ve gözlerim yaş doluyor sizi veren Allah’ıma şükürler olsun… Büyük Allah’ım yolunu da bahtını da açık etsin, tüm dileklerin kabul olsun yavrum. Şimdi bir üniversiteli, güzel yürekli bir gençsin. Rabbim ülkemize güzel hizmetlerde bulunmayı nasip etsin inşallah. Rabbim sevdiklerin ile birlikte sana sağlıklı, hayırlı, uzun ömürler nasip etsin bitanem… Seni öyle böyle değil çok seviyorum, canımın içi, güzel yavrum…” Bizler de Kalem Gazetesi olarak genç Buğra’nın doğum gününü kutluyor, kendisine sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST