Nefes kesen turnuva…

KALEM Farkıyla...

Nefes kesen turnuva…

Nefes kesen turnuva…

AK Parti Ayvacık İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen turnuvaya 12 takım katıldı. 1. Futsal Turnuvasında yapılan müsabakalar sonucunda İlyasfakıspor’u 4-3 yenen Garadonspor şampiyon oldu.

Ayvacık Spor Salonu’nda düzenlenen final müsabakasına AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin de katıldı. Turnuvaya katılan takımlar eleme usulü ile tur atlayıp bir sonraki turda yeni rakipleriyle karşılaştılar. Futbol liglerinde olduğu gibi bu turnuvada da gol kralı seçimi yapıldı.1. Futsal Turnuvası’nda şampiyon İlyasfakıspor’u 4-3 yenen Garadonspor oldu. Ayvacık Spor Salonu’nda düzenlenen final müsabakasına AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin de katıldı. Final müsabakasında şampiyon olan Garadonspor’a kupasını AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu verdi. Şampiyonada 2. olan İlyasfakıspor’a kupasını ise Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin taktim etti. Daha sonra konuşmalarını yapmak üzere AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu; “ Temsil etmekten gurur duyduğum Ayvacık’lı hemşerilerimiz hoş geldiniz gurur verdiniz. Ben buradan sizlerin huzurunda kendisine teşekkür etmek istiyorum, hemşerilerine bu kadar destek veren, spora bu kadar önem veren, bir ilçede basketbol, voleybol, futbol takımı varsa ve bunlara desteklerini esirgemeyen Ayvacık Belediye Başkanı Sayın Mehmet Ünal Şahin’ne huzurlarınızda teşekkürü bir borç biliyorum. İyiki varsınız başkanım” dedi. Final gecesinde Ayvacık AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bilgiç tarafından turnuvaya destek veren Mehmet Ünal Şahin’e teşekkür plaketi verildi. Geceye AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’in yanı sıra AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Halil İbrahim Engin, Ayvacık AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Turan Tumay, AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, Ayvacık AK Parti Kadın Kolları Başkanı Handan Gençtepe, Ayvacık Gençlik ve Spor Müdürü Harun Engin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Çetin, Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Ahmet Güler, köy muhtarları ve vatandaşlar da katıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST