Niko Kovi Bozcaada’da

KALEM Farkıyla...

Niko Kovi Bozcaada’da

Niko Kovi Bozcaada’da

Beşiktaş’ın Yunan asılı efsane futbolcularından Niko Kovi Bozcaada’ya gitti. Bozcaada Beşiktaşlılar Derneğinin daveti üzerine adada soluğu alan 66 yaşındaki futbolcuya ilgi büyüktü. Beşiktaşlı Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz yaptığı açıklamada, “Haluk Şahin’in misafiri olarak Adamıza gelen ve derneğimizin davetini geri çevirmeyen efsane futbolcumuz Niko Kovi’ye tekrar teşekkürlerimizi sunarız. Buluşmamızda Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz ve dernek başkanımız Özgür Yaşar kendisine Bozcaada Beşiktaşlılar Derneği adına hatıra amaçlı bir plaket takdim ettiler. Bu güzel buluşmamızda Beşiktaş JK Denetleme Kurulu Üyesi Özcan Dilekyiğit de aramızdaydı” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST