Niyazi Önen siyasete giriyor!

KALEM Farkıyla...

Niyazi Önen siyasete giriyor!

Niyazi Önen’in adaylığını Hamdi Üçpınarlar açıkladı

Üçpınarlar, “Genç, yakışıklı ve parası olan biri siyasete giriyor”diye açıkladığı isim ülkenin tanınmış ve en etkin 50 iş insanı listesinde 33.sıraya oturan Niyazi Önen olunca dikkat çekiyor.
Çanakkale’nin tanınmış sanayicisi Niyazi Önen siyasete giriyor demek size “yok canım daha neler” dedirtmiş olabilir. Niyazi Önen’in siyasete gireceği haberini gazetecilere açıklayan isim de “yok canım daha neler” dedirtecek kadar tanınmış bir siyasetçi.
Bir dönem siyaset sahnesinde adından söz ettiren, ağzından çıkanın emir kabul edildiği eski Çevre Bakanı Hamdi Üçpınarlar. Bakın bu videoda eski bakan Hamdi Üçpınarlar sanayici Niyazi Önen’in siyasete gireceği haberini nasıl anlattı.
Sözlerine gecenin bombasını açıklıyorum diyerek başlayan Üçpınarlar “Genç, yakışıklı ve parası olan biri..” dedi ve Niyazi Önen’i işaret etti.
Peki gerçekten Niyazi Önen siyaset sahnesinde boy gösterecek mi ?

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST