O bir Motosiklet üstadı

KALEM Farkıyla...

O bir Motosiklet üstadı

O bir Motosiklet üstadı

Gazetemiz köşe yazarı, Eğitici Eğitmeni ve Motosiklet Güvenli ve İleri Sürüş Teknikleri Eğitmeni Tanser KATKAR İstanbul’ da.
Yurt içi ve yurt dışında eğitimler vermekte olan Katkar geçtiğimiz günlerde İstanbul’ un güzide üniversitelerinden Bahçeşehir ve MEF Üniversitesi motosiklet topluluklarının eğitimleri için İstanbul’ daydi.
Texmotosiklet, Flexist_tr ve Formulaxstore sponsorluğundaki eğitimlerden Bahçeşehir üniversitesinde daha önce Motosiklet TEORİ eğitimi veren Katkar, bu defa Yağmur TEORİ modülü ile öğrencilerle buluştu. Yoğun ilgi gören eğitime, Dünya ‘nin ilk carbon- fiber motosiklet ekipmanı motozirh mucidi Koray Kaymaz ‘da iştirak etti.
Ardından, Cumhurbaşkanlığı adaylarının konuk olarak ağırlandığı, Prof. Dr. Süheyl Batum, Prof. Dr. İlber Ortaylı’ nın akademik kadrosunda yer aldığı MEF Üniversitesinde Motosiklet TEORİ Eğitimi ile gençlerle buluştu.
Haziran ayı programı kapsamında MEB II. Dönem Eğitici Eğitimi programı, kulüp eğitimleri, özel eğitimler ve Üniversite eğitim projesi kapsamında Haliç Universitesine konuk olacak eğitmen ve yazar Katkar,
” Eğitimin geldiği nokta itibarı ile, e- devlet onaylı, Europass sertifikalı eğitmenler ile trafikteki can ve mal kaybını minimize edecek, hatta sıfıra indiricek çalışmalarımız hızla devam edecek…” şeklinde konuştu.
Köşe yazarımızı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST