O mahallelere giriş çıkışlar kapatıldı

KALEM Farkıyla...

O mahallelere giriş çıkışlar kapatıldı

O mahallelere giriş çıkışlar kapatıldı

Biga’da bulunan Hamdibey Mahallesi Dere Sokak ve Turan Mahallesi koronavirüs vakalarındaki artış nedeni ile karantinaya alındı.

Biga’da Hamdibey Mahallesi Dere Sokak ve Turan Mahallesi’ne koronavirüs vakaları nedeni ile 14 gün giriş çıkışlar kapatıldı. İlçe Umumi Hıfzısıhha Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “İlçemiz Turan Mahallesi ve Hamdibey Mahallesi Dere Sokakta saptanan Yeni Koronavirüs (Covid-19) vakalarının yayılımını engellemek, toplum sağlığını korumak amacıyla,1593 Sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu’nun 27.ve 72.maddeleri doğrultusunda 01.09.2020 Salı saat 24:00’dan itibaren 14 gün süreyle Turan Mahallesi ve Hamdibey Mahallesi Dere Sokakta bir takım kısıtlamaların uygulanmasına karar verilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST