O vicdansız aramızda: Zavallı köpeği silahla öldürdü!

KALEM Farkıyla...

O vicdansız aramızda: Zavallı köpeği silahla öldürdü!

O vicdansız aramızda: Zavallı köpeği silahla öldürdü!

Kepez’de ateşli silahla vurulan zavallı sokak köpeği kaldırıldığı veteriner kliniğinde yaşamını yitirdi. Onu bulup veterinere ulaştıran vatandaş Füsun Engin ise yaşananlara “Hayvanda tek delik, iki mermi var. İsteyerek, zevk alınarak yapılmış bir şey bu!” sözleriyle isyan ederek katilin bir an öncesi yakalanması gerektiğini söyledi.
Geçtiğimiz gün Kepez’de yaşanan olay ‘artık yeter!’ dedirtti. Füsun Engin isimli bir vatandaş, yaralı halde bulduğu sokak köpeğini Dr. Zoo Veteriner kliniğine götürdü. Yapılan incelemede zavallı hayvanın yakın mesafeden iki el ateşle vurulduğu ortaya çıktı. Veteriner hekim Baver Coşkun, tüm uğraşlarına rağmen hayvanı kurtaramazken Füsun Engin ise yaşanan bu vicdansızlığa sosyal medya hesabından şu sözlerle isyan etti:
“Bu canı öldürenle ilgili gerekli şikayetler yapıldı. Gerek Kepez karakoluna gerekse Çanakkale Emniyeti’ne teşekkür ederim ve başta da Dr. Zoo, Baver hocama… Çok uğraştı ama olmadı vücutta tek delik 2 mermi var, merminin biri boyun içine girmiş diğeri ciğerleri parçalamış. İsteyerek zevk alarak yapılmış bir şey bu… ‘Hayvan ne olacak insanlar ölüyor’ diyenlere sunu söyleyeyim; 2 taslık bır yerde kıvrılıp uyuyan beslemesini yapmadığı bir cana bunu yapan sizin çocuğunuz o çimde otururken de canı sıkılıp kafaya dayayıp vurabilir… Bu zevk alan hasta ruhu bulup inşallah cezasını almasını sağlayacağız.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST