Ödüller sahiplerini buluyor

KALEM Farkıyla...

Ödüller sahiplerini buluyor

Ödüller sahiplerini buluyor

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü dijital ortamda verilecek.

İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü programı bu yıl koronavirüs salgını nedeni ile online olarak yapılacak. Bugün yapılacak program ile ilgili yapılan basın açıklamasında şu ifadeler kullanıldı, “Pandeminin de tetiklediği belirsizlik dönemiyle birlikte karşı karşıya olduğumuz küresel sorunlar ve sosyal eşitsizlikler artıyor. Sosyal girişimciler ise günümüzün kronik sorunlarına yenilikçi, kalıcı, etkili ve ezber bozan çözümler geliştirmek yolunda değişim öncüleri olarak umudumuzu yeşertiyor. Kale Grubu olarak, kurucumuz İbrahim Bodur’dan bize miras kalan değerler ışığında; insanı ve sosyal faydayı merkeze koyan sosyal girişimcileri cesaretlendirmeyi görev biliyoruz. Sürdürülebilir sosyal etki yaratacak bir ekosistemi destekleme yönünde Ashoka Türkiye ortaklığında bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödül Programı da bu anlayışın çok kıymetli bir ayağını oluşturuyor.
‘Hayata değer’ mottosuyla gerçekleştirdiğimiz ödül programını bu sene pandemi şartları nedeniyle dijital ortamda 4 Aralık Cuma günü gerçekleştireceğiz”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST