Oğlunun doğum gününü kutladı

KALEM Farkıyla...

Oğlunun doğum gününü kutladı

Oğlunun doğum gününü kutladı

Mehmet Eser Ayhan, oğlunun doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı. Ayhan, paylaşımında, şöyle dedi: “Sevgili Dostlarım, Akrabalarım; Allah’ımın ve sevgili Doktorumuz E. Dz. Tbp. Alb. Cüneyt Adayener’ in, KHK kararlarıyla kapatılmasının hala yanlış olduğunu savunduğum GATA İstanbul Haydarpaşa Hastanesi personellerinin üstün başarılı çalışmalarıyla, hamilelik ve doğum süreci mucizeleri ile doğumu gerçekleşen, oğlum Efe Eser Erhan’ın 05.05.2009 – 05.05.2021 12. yaşını doldurup, 13. yaşına girdiği bu güzel günde, Yüce Mevlam; Aile bireylerimizden kaybettiklerimiz ve aramıza yeni katılanlarla doğum gününü bu yıl da çok şükür bana ve aileme de kutlamayı nasip etti.”
“Bu güzel günümüzde yanımızda olan Dostlarımıza ve Akrabalarımıza şahsım ve Ailem adına çok teşekkür ediyorum. İyi ki doğdun oğlum, doğum günün kutlu olsun, Allah’ım sana sağlıkla, huzurla, başarılarla dolu bir ömür nasip etsin. Ulu Önderimiz, Baş Komutanımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke, inkilâp ve ideolojilerini benimseyen, ailene, vatanına, milletine, devletine hayırlı bir evlat olman dileklerimle. Sevgi ve saygılarımla…”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST