Öğrenci yurtlarını ziyaret etti

KALEM Farkıyla...

Öğrenci yurtlarını ziyaret etti

Öğrenci yurtlarını ziyaret etti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, üniversite öğrencilerinin kaldığı 18 Mart Kız Öğrenci Yurdu ile Adile Sultan Öğrenci yurduna ziyaretler gerçekleştirdi.
Vali Aktaş, bin iki öğrencinin kaldığı 18 Mart Kız Öğrenci Yurdu’ndan öğrencilerle sohbet edip, Yurt Müdürü Serap Tombul’dan bilgi aldı. Ardından 264 öğrencinin kaldığı Adile Sultan Öğrenci Yurdu’na giden Aktaş, öğrencilerin talep ve şikâyetlerini dinleyerek, Yurt Müdürü Mustafa Çakır’la görüştü. Gençlik ve Spor İl Müdür Ömer Kalkan’ın eşlik ettiği ziyaretlerin ardından eğitim görmek için Çanakkale’yi tercih eden öğrencilere hoş geldiniz diyerek, “Valilik olarak öğrencilerimizin barınmalarından, huzur ve güven içinde eğitim görmelerine kadar en iyi imkânları sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST