Öğrenciler Çanakkale’yi gezdi

KALEM Farkıyla...

Öğrenciler Çanakkale’yi gezdi

Öğrenciler Çanakkale’yi gezdi

Vali İlhami Aktaş, İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan “Yarın Çok Genç Olacak” projesi kapsamında Düzce ilinden Çanakkale’ye gelen öğrencileri ziyaret etti.
İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Yarın Çok Genç Olacak” projesi kapsamında Düzce ilinden gelen öğrenciler, Çanakkale Gelibolu Tarihi Alanını ve 1915 Çanakkale Köprüsünü gezdiler. Düzce ilinden gelen 45 öğrenci ile Çanakkale Öğretmenevinde bir araya gelen Vali İlhami Aktaş, misafir öğrenci ve İçişleri Bakanlığı temsilcileri ile bir süre görüşerek sohbet etti. “Yarın Çok Genç Olacak” projesi kapsamında ilimize gelerek Çanakkale’nin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerini görme imkanı bulan öğrenciler, Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirttiler ve desteklerinden dolayı Vali İlhami Aktaş’a teşekkür ettiler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST