Öğrencilere Bayramiç elması dağıttılar

KALEM Farkıyla...

Öğrencilere Bayramiç elması dağıttılar

Öğrencilere Bayramiç elması dağıttılar

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde öğrenim gören 500’e yakın öğrenciye, bölgenin meşhur Bayramiç Elması ikram edilerek, Çanakkale’ye hoşgeldiniz denildi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte, bölgenin bir değeri olan dünyaca meşhur Bayramiç Elmasını tattırmak ve öğrencilere hoşgeldiniz demek amacıyla elma ikram edildi. Kayadere Muhtarı Mustafa Erol tarafından temin edilen kilolarca Bayramiç Elması, 500’e yakın öğrenciye kutular içinde takdim edildi. ÇOMÜ Öğretim Görevlisi ve Çanakkale Güç Birliği Başkanı Gökhan Bayram ile birlikte öğrencilere ikramlarda bulunan Muhtar Erol, “Üniversitemiz, Çanakkalemizin en önemli değeridir. Öğrencilerimiz ise kentimizin değerli misafirleridir. Yeni gelen öğrencilerimize mütevazi bir ikramda bulunmaktan mutluluk duyuyor, yeni eğitim ve öğretim yıllarına köylülerimiz adına kutluyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST