Öğretmen adayları ilkokul öğrencileriyle projede buluştu

KALEM Farkıyla...

Öğretmen adayları ilkokul öğrencileriyle projede buluştu

Öğretmen adayları ilkokul öğrencileriyle projede buluştu

ÇOMÜSpor Bilimleri Fakültesi öğrencileri ilkokul öğrencilerine yönelik hem eğitici hem eğlenceli projelerini hayata geçirdi. Barbaros İlköğretim okulunda okul müdürü ve sınıf öğretmenlerinin de yakından takip ettiği önce oyun projesinde çocukların beceri fonksiyonlarının geliştirilmesi amaçlanırken aynı zamanda da eğlence zirvedeydi.

Beden eğitimi öğretmenliği bölümü 2. sınıf öğrencileri Hilal Kaya, Hilal duman, İnanç Parlak, Arda Kaan Deniz, Rümeysa Gölge ve Ertan Solmaz projeyi özveriyle yürütürken Zeynel Dohman da projenin danışmanlığını yaptı. Önce oyun projesiyle çocuklardaki hareketsiz sağlıksız yaşama dikkat çeken öğrenciler çocukların hareket ihtiyaçlarını çeşitli eğitici oyunlar oynayarak bir nebze olsun karşılamaya çalıştı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST