Okula dönüş eğlencesi şimdi başlıyor

KALEM Farkıyla...

Okula dönüş eğlencesi şimdi başlıyor

Okula dönüş eğlencesi şimdi başlıyor

Açıldığı 2015 yılından bugüne kadar Çanakkale’yi eğlence, yaşam ve buluşma merkezi haline getiren Esas 17 Burda AVM, Maşa ile Koca Ayı’yı çocuklarla buluşturuyor. Minik ziyaretçileri 17 Burda AVM’de eğlenceli günler bekliyor.

Esas 17 Burda AVM, 2018 – 2019 eğitim öğretim yılının başladığı bu günlerde minik ziyaretçilerini unutmadı. Maşa ile Koca Ayı 22-30 Eylül tarihlerinde, 14.00 – 19.00 saatleri arasında, 17 Burda Alışveriş Merkezi’nde kurulacak özel sahnede en eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyecek. Bol bol fotoğraf çektirebilecekleri eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak. Esas 17 Burda AVM, en eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Maşa ile Koca Ayı etkinliğine tüm Çanakkalelileri davet ediyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST