“Olan hepimize oluyor”

KALEM Farkıyla...

“Olan hepimize oluyor”

“Olan hepimize oluyor”

ÇOMÜ Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Üyesi Prof. Dr. Alper Şener Çanakkale için gözlem ve önerilerini paylaşarak, “Bana bir şey olmaz demeyin. Olan hepimize oluyor” dedi.


Prof. Dr. Alper Şener Çanakkale’de artan vaka sayıları sonrası alınabilecek önlemler ile ilgili öneride bulundu. Şener toplu taşımada yolcu sınırının yeniden uygulanması gerektiğini belirterek şunları söyledi, “Karantina için yurt vb. alanlar kullanılmalı, lütfen filyasyon ekiplerine doğru bilgiler verin, elinize market poşeti alıp ev ziyareti yapmayın, erken tanı- tedavi çok önemli; zamanında işlerinizi erteleme pahasına şikayetiniz var ise hemen sağlık kuruluşuna başvurun, bütün toplantılarınızı erteleyin, hepsini… Yapmayın. Dışarıdaki işinizi olabildiğince kısa sürede bitirip evinize dönün, kordonda kalabalıklaşmayın. Bana bir şey olmaz demeyin. Olan hepimize oluyor”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST