Ölçek’den yeni müdüre ziyaret

KALEM Farkıyla...

Ölçek’den yeni müdüre ziyaret

Ölçek’den yeni müdüre ziyaret

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri yeni göreve atanan Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz’a ziyarette bulundu.

Milli Eğitimde yaşanan bayrak değişiminin ardından ziyaretler devam ediyor. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri de yeni atanan Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ölçek ziyarette yaptığı konuşmada; “Çanakkale’de eğitim seviyesi anlamında çok ileri düzeydeyiz. Bakanlığımız tarafından okulların yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Eğitimde niteliği ve yapıları hazırlayarak öğrencilerimize güzel bir eğitim alanı yaşatmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda Milli Eğitim Müdürlüğümüzde de bir bayrak değişimi yaşandı. Osman Müdürümüz Çanakkale’de eğitim alanında başarılı çalışmalara imza attı. Ancak bu bayrak değişimi her kurumda olabiliyor. Bu anlamda da Milli Eğitim Müdürlüğüne Ferhat Yılmaz atandı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Kendisiyle birlikte eğitimde çıtayı yükseltmek için çalışmalarımız devam edecek” dedi. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST